Online training: De Gouden Aankooptips Volg de gratis online aankooptraining

maandag 4 december om 19:30 uur geven wij De 7 meest gemaakte fouten bij het kopen van een woning!

Gratis woning aankoop webinar

Gratis Webinar

De Gouden Aankooptips

Weten hoe jij succesvol een woning koopt?

Onze aankoopexpert Korné Pot legt het jou uit in onze unieke webinar.

Volg de Gratis Webinar

Huis kopen onderhandelen, hoe zit dat?

Bij onderhandelen over de verkoopprijs van een woning probeer je het eens te worden over de meest gunstige prijs. Onderhandelen tot onder de vraagprijs is op de huidige woningmarkt erg lastig.

Een bod doen op een huis

Het kopen van een huis vraagt om goede tips en begeleiding. Bieden op een huis tips zijn onmisbaar, maar ook tips bij onderhandelen over een huis zijn belangrijk. 

  • Laat je enthousiasme zien om een klik met de verkoper te krijgen. Zorg wel dat je niet te hard van stapel loopt, want dit zal de verkoopmakelaar ongetwijfeld gebruiken om jou te overtuigen van de woning. Bij het onderhandelen over een huis is het dus balanseren. Je wilt het voordeel van de gunfactor krijgen, maar wilt niet dat de verkoopmakelaar een van zijn trucjes op jouw gebruikt. De gunfactor kan een belangrijke rol spelen bij een huis kopen en onderhandelen. De hoogste bieder is niet automatisch de gelukkige koper, de gunfactor kan namelijk de doorslag geven. Zet dus jouw positiviteit hier voor in;
  • Doe van tevoren onderzoek in het Kadaster naar extra financiële informatie. Dit kan jouw helpen in de onderhandelingen over het huis. Hoe meer informatie je hebt, hoe beter een huis kopen en onderhandelen jou af zal gaan. Een bod doen op een huis is op deze manier doordachter dan zonder extra informatie;
  • Ga voor een afwijkend bedrag bij een bod doen op een huis. Afwijkende bedragen vallen eerder op dan ronde bedragen, waardoor je nét iets meer aandacht krijgt van de verkopende partij. 

Onderhandelen over huis met een aankoopmakelaar

Het inschakelen van een aankoopmakelaar is vrijwel altijd succesvol. Dit heeft te maken met het simpele feit dat de meeste verkopers liever werken met een vakcollega dan met een particulier. Ze weten dan dat het proces soepel gaat verlopen. Een aankoopmakelaar die plaatselijk werkt, zal zijn verkopend collega niet graag onder druk willen zetten. Wij hebben daar geen last van, omdat wij landelijk actief zijn. 

Vrijblijvend informeren

 

Sluiten
Live chat - Online

Woningaanbod tot 48 uur eerder dan Funda

Met onze woningalert krijg jij 100% van het nieuwste woningaanbod in jouw mailbox tot wel 48 uur voordat de woning op Funda staat. Dat geeft jou een enorme voorsprong op de concurrentie. Gebruik deze voorsprong om jouw kansen op een geaccepteerd bod te vergroten. Plan snel een afspraak voor een bezichtiging. Daarna bepalen wij samen het perfecte bod, nog voordat het huis op Funda staat.

Vergroot je kans op een geaccepteerd bod

Wist je dat je met een aankoopmakelaar 3,4 keer meer kans maakt op jouw droomhuis? De verkoper neemt een bod dat door een aankoopmakelaar is gedaan nu eenmaal serieuzer dan een bod dat gedaan is zonder aankoopmakelaar. Jouw bod voelt een stuk betrouwbaarder en de verkoper accepteert jouw bod eerder dan het bod van een ander. Vergoot je kans! Wacht niet langer. Schakel ons in. Doe het vandaag nog!

Altijd de beste prijs voor jouw droomwoning

Als er onderhandelingsruimte is, gaan we voor jou onderhandelen tot de bodemprijs. Jij wilt toch niet te veel betalen? Pak die extra winst. Onze aankoopmakelaars weten precies hoe ze het spel moeten spelen om jouw droomwoning voor de absolute bodemprijs te kopen. Lukt het ons de woning te kopen onder de vraagprijs? Dan betaal je ons 10% courtage over het onderhandelingsresultaat. De overige 90% is helemaal van jou. Hierdoor zijn wij extra gemotiveerd om de beste prijs voor jou te onderhandelen, dat in tegenstelling tot andere makelaars die vooral gaan voor een prijsakkoord. Bij ons betaal je nooit te veel voor een woning. 

Online aankoopmakelaar Libero

Spreek een aankoopmakelaar

Liever teruggebeld worden?

Contactgegevens
Heb je al een woning op het oog? (optioneel)
8,7
Gemiddelde score van Libero Aankoop op basis van 785 beoordelingen